Керівництво користувача VisualService

  1. Керівництво користувача VisualService
  2. Контакт центр
  3. Звернення мешканців
  4. Загальні поняття

Загальні поняття

Звернення від мешканців населеного пункту, реєструються в VisualService з метою отримання інформації, щодо якості надання послуг комунальними підприємствами, аварійних ситуацій, потребі в ремонті комунального майна і об’єктів інфраструктури міста.

На підставі звернень мешканців, формуються завдання комунальним підприємствам на виконання аварійних робіт, ремонтів і інших робіт.

Завдання на виконання робіт комунальне підприємство отримує через портал муніципальних оголошень. (Див. Портал муніципальних оголошень)

Після завершення робіт, комунальне підприємство реєструє на порталі муніципальних оголошень  інформацію, щодо виконання робіт.

Для перевірки якості виконання комунальними підприємствами (підрядниками) робіт, що виконувались згідно звернень мешканців (заявників), в VisualService можна організувати контроль виконання робіт.

Перевірка якості виконання комунальними підприємствами (підрядниками) робіт виконується шляхом здійснення дзвінків мешканцям (заявникам), з проханням оцінити якість виконаних робіт. (Див. Контроль виконання робіт).

В разі коли заявник не підтверджує факт виконання робіт комунальним підприємством, або стверджує,  що якість виконання робіт низька – комунальному підприємству формується повторне завдання на виконання робіт або усунення недоліків виконання робіт.

Розділ: Загальні поняття

Чи була ця інформація корисною? Так Ні

Зв’язатись