МІУК онлайн 2019-09-16T09:59:19+03:00

Опис мобільного додатку «МІУК онлайн»

Мобільний інтернет-додаток забезпечує три основні функції:

 • Подання звернення в КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» з точним визначенням будинку та квартири (особового рахунку). При цьому використовується існуючий адресний довідник та абонентська база.

 • Отримання відповідей від КП «МІУК» та інших виконавців (підрядників) про проведені роботи по зверненнях мешканців.

 • Перегляд стану розрахунків за надані комунальні послуги.

Розділ «Реєстрація»

  • Якщо номер телефону є в базі даних записаний за однією адресою і це будинок на балансі то одразу відбувається реєстрація шляхом надсилання користувачу СМС з кодом на вказаний номер мобільного телефону. Введення цього коду завершує успішну реєстрацію, оскільки мобільний додаток визначає в базі даних особовий рахунок, адресу проживання, код та ПІБ мешканця. Відбувається перехід до головного екрану з балансом розрахунків за надані комунальні послуги.
  • Якщо номер телефону є за декількома адресами і це будинки на балансі, то мешканцю видається вибір за якою адресою зареєструватись. Цей вибір запам’ятовується доки користувач не вийде (кнопкою Вихід) з мобільного додатку. Якщо користувач вийде, то зможе змінити адресу при наступному вході.

Якщо номера телефону в базі немає, то мешканець заповнює реєстраційну форму в якій пише:

 • Мобільний телефон

 • ПІБ

 • Електронну пошту

 • Населений пункт

 • Вулиця

 • Будинок

 • Корпус

 • Квартира

Електронний лист з вказаними реєстраційними даними відправляється в контакт-центр на електронну  скриньку [email protected]

Лист містить наступний текст:

 

З додатку «МІУК-Онлайн» надійшли дані для реєстрації

Прізвище:          Тест
Ім’я:                     Тест
По батькові:      Тест
Телефон:            380 (50) 999-99-99
E-mail:                [email protected]
Адреса:               м. Івано-Франківськ вул. Тест
Будинок:            25а
Корпус:
Квартира:        1

Оператор перевіряє дані мешканця та заносить цей номер телефону на вказану адресу і  ПІБ. Або відповідає електронною поштою причину відмови у реєстрації (наприклад немає за вказаною адресою такого мешканця). Мешканцю на телефоні видається повідомлення що він зможе зареєструватись одразу як тільки його номер телефону оператор контакт центру занесе в базу даних.

Після додавання номеру телефону в базу даних оператор повідомляє про це мешканця або телефоном, або електронною поштою.

Процедура реєстрації відбувається один раз при першому запуску мобільного додатку. При повторному запуску мобільний додаток автоматично вибирає мешканця з бази даних та відображує його звернення. Повторне проходження реєстрації здійснюватиметься тільки після виходу з мобільного додатку кнопкою «Вихід»

Розділ «Мій баланс»

Розділ призначений для перегляду стану розрахунків за надані комунальні послуги по зареєстрованій адресі. Розділ містить дві закладки:

 • Закладка «Баланс»

Закладка відображує поточний стан розрахунків. Відображуються наступні дані:

 • Назва різновиду послуг

 • Поточна сума боргу чи переплати

 • Закладка «Детальніше»

Закладка відображує історію розрахунків за останні 12 місяців. Відображуються наступні дані:

 • Назва різновиду послуг

 • По кожному періоду:

 • Назва періоду

 • Сума боргу чи переплати

 • Нараховано

 • Оплачено

Розділ «Додати звернення».

Розділ призначений для реєстрації нового звернення містить дві заклади:

 • Закладка «Текст звернення» надає можливість ввести наступні параметри звернення:Тип звернення – вибір з довідника типів (наприклад Заява, Скарга, Подяка, Пропозиція).Тема – вибір з багаторівневого деревовидного довідника, що налаштовується у програмному комплексі «VisualService» та разом з «Каталогом підрядників» допомагає автоматично визначити виконавця робіт по зверненню.Текст звернення – довільний текст, що описує суть звернення.Отримати відповідь на  e-mail– якщо встановлена ця ознака, по завершенню робіт заявнику буде надіслано лист на e-mail, вказаний в мобільному додатку. Цю ознаку дозволено встановлювати, якщо Заявник зареєстрований за вказаною адресою. Електронна адреса автоматично зберігається в базі даних.Я згоден з тим, що текст мого звернення (крім контактної інформації) буде доступний іншим громадянам – якщо встановлена ця ознака, звернення має  відображатися напроти вказаного будинку на карті звернень на інформаційних порталах «Мій будинок» та «Карти» (закладка карта звернень)Я не хочу, щоб текст мого звернення був доступний іншим громадянам – якщо встановлена ця ознака, то звернення буде відображуватись тільки для заявника, працівників контакт-центру та виконавців робіт по зверненню.Кнопка Надіслати звернення – завершує процес відправки звернення. Після надсилання звернення його редагування (включаючи додавання фото) заблоковано.
 • Закладка «Фотографії» надає можливість додати до десяти фото до кожного звернення.

Можуть використовуватись як знімки з камери смартфону, так і збережені фото з галереї.

Після фотофіксації у правому верхньому куточку кожного фото є значок корзини, натискання на цей значок приводить до видалення фото із звернення.

Фото надсилаються в стиснутому вигляді одне за одним після збереження тексту звернення. Таким чином якщо підчас надсилання звернення відбуваються пропадання мобільного інтернет зв’язку, то текст звернення буде збережено гарантовано. Про такі розірвання зв’язку користувачу буде видано повідомлення на екрані смартфону.

Розділ «Мої звернення»

Розділ призначений для перегляду інформації про надіслані звернення за адресою, що зареєстрована в особистих налаштуваннях. Сторінка надає можливість:

 • перегляду списку звернень наданих в КП «МІУК» усіма способами: телефонні, письмові, та надіслані через мобільний додаток, а також приєднані до них фото.
 • перегляду відповідей що написали працівники комунального підприємства «МІУК» або інші виконавці (підрядники) на звернення та приєднані до них фото;
 • сортування звернень по даті або статусу
 • оновлення інформації з бази даних в режимі реального часу
 • надання підтвердження факту виконання робіт для звернень що мають статус «Закрите». При цьому використовуються варіанти із довідника «Результати перевірок». Надається можливість користувачу мобільного додатку коментувати свій вибір оцінки якості робіт та долучати фото. При цьому якщо виконання робіт не підтверджено, то звернення отримує статус «Контрольне» та тому ж виконавцю створюється нове завдання на виконання робіт з коментарем «Роботу створено внаслідок не підтвердження факту виконання робіт».

Інформаційна стрічка містить наступні дані:

Тип, № Звернення – порядковий номер звернення. Унікальний номер присвоюється автоматично. Використовується авто нумерація звернень модуля Контакт-Центр.

Дата і час звернення – Дата і час реєстрації звернення

Вид звернення – Варіанти: Звернення фізичної особи, Юридичної особи або Будинкове звернення.

Для мобільного додатку автоматично встановлюється значення «Звернення фізичної особи»

Статус звернення

Варіанти:

Отримане – встановлюється при реєстрації звернення через мобільний додаток. Перелік робіт та зміст звернення вказано, виконавець при цьому вибирає з каталогу підрядників за замовчуванням.

Розглянуте – встановлюється при реєстрації звернення оператором контакт-центру. За потреби оператором контакт центру змінюється виконавець робіт та терміни виконання. Тільки після встановлення такого стану

Контрольне – встановлюється у випадку, коли в результаті перевірки виявлено, що робота по зверненню не виконана. В зверненні споживача додана нова, повторна, робота для того ж виконавця.

Закрите – всі роботи по зверненню виконані, або робіт в зверненні не вказано.

Надходження – джерело надходження.

З варіантів:

Інтернет портал – звернення зареєстроване на інформаційному порталі «Мій будинок» в особистому кабінеті мешканця.

Телефонне – звернення зареєстровано по телефонному дзвінку

Усне – заявник особисто звернувся в контакт-центр.

E-mail – звернення отримано на поштову скриньку контакт-центру

Автоматично вибирається Мобільний додаток – звернення надіслано з мобільного додатку

Дане значення у стрічці не відображується

 • Інформація по зверненню, за замовчуванням згорнута, відображується по натисканню на звернення

Фотографії до звернення – фото місця, що стосується звернення. Кількість фото не обмежена. Розмір фото зменшується перед пересиланням на сервер баз даних.

Адреса – вулиця, будинок, квартира заявника

Комунальний округ – округ до якого належить будинок заявника

Управитель – діючий управитель будинком заявника

 • Інформація про виконання робіт по зверненню за замовчуванням згорнута, відображується по натисканню на звернення

Початок робіт – дата та час початку робіт по зверненню

Завершення робіт – дата та час завершення робіт по зверненню

Дата контролю – дата після якої виконання робіт стає протермінованим

Виконавець – відповідальний виконавець робіт по зверненню.

Відповідь – текст відповіді про виконану роботу виконавцем по зверненню.

Фотографії до відповіді – фото місця, що стосується звернення, які приєднав виконавець робіт Кількість фото не обмежена. Розмір фото зменшується перед пересиланням на сервер баз даних.

Кнопка Оцінка якості робіт – якщо відповідна ознака налаштована для вибраної категорії питання, то по завершенню виконання робіт та отримання статусу звернення «Закрите», користувачу мобільного додатку надається можливість вибрати значення з довідника «Результати перевірок». При цьому надається можливість коментувати свій вибір та приєднувати фото.

 • Інформація, що відображується після оцінки якості робіт по зверненню

Вибрана оцінка якості робіт

Коментар до оцінки якості робіт

Фотографії до оцінки якості робіт – фото місця, що стосується звернення, які приєднав заявник підчас оцінки якості робіт. Кількість фото не обмежена. Розмір фото зменшується перед пересиланням на сервер баз даних.

Рейтинги і графіки.

Розділ призначений для відображення інфографіки  статистики надісланих звернень і виконаних робіт в розрізі помешкання, будинку та підприємства в цілому, а саме:

 • Топ 20 проблем міста (зафіксованих КП «МІУК»)

 • Топ 20 активних мешканців (що звернулись в контакт-центр)

Інформація.

Розділ призначений для інформування користувача мобільного додатку про різноманітні події комунального підприємства та новини щодо самого мобільного інтернет-додатку

Соціальні мережі.

Призначений для швидкого переходу на сторінки КП «МІУК» в соціальних мережах Facebook, Twitter,  Instagram, YouTube, тощо.

Контакти.

Відображення контактів КП «МІУК». Також розміщення підрозділів підприємства на карті.

Персональні налаштування.

Розділ призначений для перегляду та редагування:

 • Фото мешканця (можна редагувати)

 • Прізвище, ім’я та по-батькові (тільки перегляд)

 • Адреса, за якою мешканець надсилатиме повідомлення та отримуватиме інформацію про стан розрахунків (тільки перегляд).

Зв’язатись